Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!
Maska

druzenje i zabava

Pitajte nešto najčlana

Delite
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci
Broj poruka : 2794
Godina : 76
Posao/dokolice : živim, radim, djelujem
Raspoloženje : pretprazničko
Datum upisa : 07.04.2011

Re: Pitajte nešto najčlana

Počalji od klara taj Pet 06 Okt 2017, 9:52 am

blablatiner ::... kuhaš li svaki dan ili biraš takva jela koja se moguskuhati u većoj količini i smrznuti pa koristiš unaprijed pripremljene obroke kako bi uštedjela na vremenu?

... vodiš li duge telefonske razgovore ili nastojiš da razgovori budu kratki i strukturirani, a priče ostavljaš za prilike kada se sa ljudima vidiš u živo?

... pričaš li kod kuće na njemačkom ili na materinjem jeziku?

... sviraš li neki instrument?

Jelo nikad ne zamrzavam. Ono sto mi stoji 2 dana je govedja ili pileca juha, e to mi se uvijek isplati, vadis iz frizidera i samo zakuhavas, stavis knedlu ili palacinku, mos se igrat, to je dobro...inace pravim ova jela sto se prave s nogu - do 20 min posla...npr tjestenina sa svim mogucim sosovima ili riba sa palentom ili rizom, uglavnom ta jela sto idu cak cak, kupim gotove snicle , pa ih samo dopecem u rerni, vikendom  pravim obilnije, narocito kada nam dodje gost zvan tata moje djece, e onda pravim po svom ukusu, spinat u vise verzija,kao i ono povrce sto djeca bas mrze brokula i to,  morski plodovi mljac, jer ako nista, bar nam je ostao isti smisao tj okus za jesti,
Gotove hrane ima danas na pretek, u neimanju vremena, jede se brzom verzijom . Mi smo cure, pretezno je to nesto lagano za stomak. Kuhinjom smatram najljepsim dijelom stana/kuce i bas je treba napravit u prakticnom izdanju.

Sto se telefona tice, najvise ga koristim kako bih razgovarala sa mamom, nemam brata niti sestru , nekad se to otegne 45 min, a nekad skratimo 10 min doooostaaaa Very Happy  Ne cujemo se bas svaki dan, mada si znamo slat samo poruke i to iskljucivo smajlije grin  Valjda je to najbrza verzija da se javis da si ziv, zdrav i da ti je dobro...picnes smajli dobro jutro i sve podmazano. Ostatak je obicno sa porukama, imam puno frendica, pa si saljemo obicno neku zezanciju, fotke sa iskrivljenim facama. Razgovaramo bas ako se ne mozemo vidjet. Tad cakulamo sat vremena, dok nam glava ne ekspodira

Ma, kod kuce samo po naski old man , nema taj deutsch smisla ,smjesni su ljudi koji izmedju sebe ne pricaju na svom maternjem, bez obzira odakle su. Treba njegovat svoju kulturu i svoj jezik.

Joj blabla, ne sviram bas nista, mogu samo prstima puckat u ritmu muzike i to je, nazalost sve  rain
Petar bez zemlje
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Muški
Bik
Broj poruka : 1704
Godina : 46
Datum upisa : 11.07.2015

Počalji od Petar bez zemlje taj Pet 06 Okt 2017, 9:57 am

naklon naklon naklon
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Pet 06 Okt 2017, 10:01 am

Petar bez zemlje ::naklon naklon naklon

skandiranje skandiranje skandiranje
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Pet 06 Okt 2017, 10:04 am

Roby ::Kak te zove mama?
Mama me zove: "Sine!"

Evo ti bombonjera
George Clooney
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Škorpija
Broj poruka : 14172
Posao/dokolice : Fotografija
Raspoloženje : romantik
Datum upisa : 30.10.2011

Počalji od George Clooney taj Sub 07 Okt 2017, 11:47 am

vidio sam one slike tipicne Austrijske lepote..prekrasno za oko..reci kako je tamo po zimi?
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Ned 08 Okt 2017, 10:54 pm

Kluni, ovdje gdje sam ja zime su normalne, nesto maaalo jace od nasih, ali neznatno.Ako zapada, onda se obicno zatvara put preko planine (izlaz na Sloveniju), pa se koristi tunel kod Villacha, ali u sustini, brzo oni to prociste, pa hrabri mogu slobodno "jahat". Sve zavisi od zime, ali mislim da je svako drvo, bez obzira gdje se nalazi, snjegom ukraseno, blagodat za nase oci.
Zime su popustile i to generalno, jer zimska sezona je u zadnjih par godina pocinjala kasnije nego inace, Nova godina, Bozic, sve je to u zelenom...e onda tamo u januaru stegne...ja se sjecam zimus, da mi je pukla saksija na balkonu, pisalo je da je -18, a u to vrijeme, samo zbog usporedbe, gledala sam Moskvu, tamo je cijepalo -28.

Meni je sad blizu posao, pa mi je svejedno i da bude kao u Moskvi, ali prosle godine sam radila izvan grada, olala, januar i februar su mi ostali u sjecanju . A imali smo iznenadni snjeg i u maju, magnolija je bila pod snjegom

Vidjet cemo kako ce bit ova predstojeca

P.S moj kraj je "bogat" grmljavinom, imamo najvise grmljavine u cijeloj Au. Nije bas da se tom veselim, ali sta cu osmeh
Radmila M.
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Vaga
Broj poruka : 4901
Godina : 39
Datum upisa : 11.05.2010

Počalji od Radmila M. taj Pon 09 Okt 2017, 1:35 pm

Neću te pitati koju pozu u seksu najviše voliš već šta najviše voliš u svemu tome?
Šta ti najviše nedostaje, svakodnevno, inače, u životu?
Koga bi oživela da možeš?
S kim s foruma bi pobegla od svega bar na kratko?
Koji bi idealan forumski par bio za tebe?
Da li je Putin u pravu što je zabranio propagandu homoseksualizma u školama i uopšte među maloletnicima?
Moja drugarica ima ćerku od 19 godina. Mala hoće da ide sa svoim društvom na neki koncert rok muzike u Milano. Drugarica mi je u strahu od bombi i traži da ide bar neko od roditelja, ovi mlađi ni da čuju. Ko je u pravu i kako pomiriti generacije?
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Uto 10 Okt 2017, 8:03 pm

Draga moja Radmila, danas mi nije nikako dobro, ali sad cu se ufurat u ova tvoja pitanja, pa mozda me vrtoglavica prodje

Ajme, prvo pa musko, odmah o sexu  hug1

U sexu je dobro da uopste dodje do sexa , a kad ga ovako nema, onda pomislis, pa ne treba bit toliko zajedljiv, bolje ikakav nego nikakav  grin Inace, los sam sugovornik ove teme, sad i kad pomisljam, nista mi ne pada na pamet, ali mislim da je kod vecine vazna predigra koja stvara i zelju da se stvar / situacija dogodi, pa kada se sve to lijepo upali, najmanje je vazno ko je gore, a ko dole....to je i onako uzasno relativno i varira svakih par min .

Pojma nemam jel mi sta nedostaje, zivot je toliko "zivopisan" i ucekican debelim ekserom, da mi sve zelje i ceznje imaju dnevni karakter....danas cega se sjetim da bih voljela, sutra ne mogu niti da se sjetim. Ali ako uzmem , u grubo, zivot nekad i sad, danas sam vise osamljena nego ranije, jer ranije sam imala vise vremena, sad te proguta posao, djeca, termini, bas nema onog da idem kupit kolace jer mi frendice dodju na kavu, pa meljemo par sati bez da iko pogleda na sat.
Sad se i ne obilazimo, kavu pijemo po kaficima, niko nikog ne obilazi, a meni su ti neodlasci u neciji dom - totalna otudjenost i nepozvanje osobe sa kojom sam ok. Treba pustat u stan i praviti pijanke Very Happy

Ovo o ozivljavanju je sjajno pitanje! Otislo je puno ljudi koji su obogatili ovaj svijet, smrt je nehuman cin ovog zivota, ali ako bih mogla zamahnut carobnim stapom, ozivjela bih svoju baku, maminu mamu, jer je otisla odjednom i na brzinu, nije lezala i bila bolesna. Voljela bih da mi vidi djecu, dovela bih je i ovdje da gundja svoje partizanske pricice protiv Svaba, vodila bih je na brdo majmuna, ona bi tamo imala masu komentara i pitala bih je zasto mi nikad nije javila kako je gore, jer kad sam bila mala, jednom smo sjedile na balkonu u sred noci i ja joj kazem: ti bako kad umres, posalji pismo da mi javis kako je gore, a ako ne ide posta, a ti posalji neki znak, bilo sta, da znam da si ti....(nikad znaka)

Sa foruma bih zbrisala sa nasim forumskim zenama, ali samo zene i to na neko krstarenje, pile bi sarena pica na palubi, uzivale oceanski vjetar, ne bi koristile sminku niti telefon. Prepricavale bi dogadjaje na bilo koju temu i zapisivale bi ponaosob u nekakav rokovnik, kako smo dozivjele dan. Poslje , nakon 10 godina ili vise, zamjenile bi rokovnike i citale sta je koja zapisivala.

Idealan forumski par?  Nem pojma, meni je ovaj musko zenski svijet , zapravo nista s nicim, i ne bih nikog ni sa kim sparivala, najbolji smo ovako u grupi(ci) podizanje obrve

Propaganda vec grdo zvuci, ma o cemu se radilo. Ne znam, on valjda zna sta mu je cinit , zato ja i jesam na forumu, a on na celu drzave.

I moja frendica je skoro imala frku oko pustanja cerke od 17 god u Barsu, poslje onog ter. napada. Uplatili su u martu i kada se ovo desilo, svi su rekli da mu dijete nece za Spaniju, dok nisu culi da nema povrata novca...isto me tako pitala, sta da radi... Neka nam je Bog u pomoci, ranije se islo na exkurziju u okvirima drzave, dobro tad je drzava bila veca, ali sada ih bas "sutaju" na kraj svijeta, ogromni su to kilometri...ali da neko od roditelja ide s njima, iskreno, za to nisam. Treba malo spustit loptu, ko zeli da izigrava policajca, treba da obuce uniformu.

flower
Moravac
Maska
Maska

Muški
Škorpija
Broj poruka : 12466
Godina : 71
Posao/dokolice : grickam slamku
Raspoloženje : rano lezem
Datum upisa : 07.03.2013

Počalji od Moravac taj Sre 11 Okt 2017, 8:13 pm

U mnogim zemljama eu imaju način kako da zeznu konzumente, uglavnom turiste. U Italiji te mame sa cenom espressa u izlogu kafića od samo 1 euro. Ti uđeš, naručiš i dobiješ račun od 3 evra i onda ti zapanjenom objasne da je to samo ako stojiš, čim sedneš cena je  tri puta veća. U nekim manjim državama te love za vinjetu iako prođeš samo nekoliko kilometara kroz njihovu teritoriju ni ne znajući da si prešao zamišljenu granicu. U Mađarskoj su velike razlike u kursu evra i forinte ali ne kao u Češkoj, tamo ti državne  banke  ukradu 30 evra na 100 koje zameniš, jer je navodni kurs koji ističu samo za preko 50 000 odjednom. Baš bezobrazluk. U Austriji imaju pokvaren sistem da ističu jedne cene u meniju a posle ti naplate neke usluge i šta ti ja znam šta i to ispadne veće za 30 - 40 %. To nije samo po restoranima. Bukirali smo stan na Štad placu u Beču po jednoj ceni, a onda nam je gazdarica rekla da tu nije uračunata usluga čišćenja i zamene posteljine. Naravno nova cena je bila skoro dupo veća.  Moji prijatelji koji žive tamo su hteli da izginu da to nije tako, pa sam morao da ih odvedem do prvog restorana, onda su priznali i rekli da su oni navikli na to i da ne obraćaju pažnju.

Šta misliš o tome i da li si primetila takve pojave, koje su po meni nedostojne sređenog društva ?

Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Čet 12 Okt 2017, 11:58 am

Joj, jesu Cesi lopovi i mene su ogulili, pa kad sam se pobunila, pokazali mi tekst, gdje zapravo i stoji sta ce ti se desit, jos ja stvarno dobro vidim, nemam dijoptriju, ali za ono ti treba povecalo da razaznas slova, a ko to uopste cita?

U pravu si!

Ja sam pretprosle godine radila u jednoj pekari...pekara samo zbog prodaje peciva i sneka, inace je vise kavekuca, pa mi rekli...a cijene su i onako neprimjerene naspram okolnih....ako ce pecivo nosit , ima ovu izlozenu cijenu,  a ako ce tu jesti, onda ima drugu cijenu , a ta druga cijena nije izlozena, znaci, onaj sto pije kavu i ustane da pogleda pecivo i upre prstom koje ce i ispod kog lijepo stoji cijena, ja cu mu pri obracunu uzet onu drugu cijenu. Bas me bude sramota. Ti u sustini mozes uzet i prvu cijenu, pa da kazes , popio je 2 kave i pri izlasku je kupio pecivo, ali ne mozes reci da su to danas uradili svi ...jos ja zivim u malom gradu, prevare te vrste su svojstvenije vecim gradovima gdje je frekvencija ljudi veca.

A meni je najveca prevara ono svijetlo u vjetrinama gdje budu salame i meso...kako je lijepo crveno , mami. Isla sam jednom na neki kurs, naravno da se namjenski prave takva svijetla, da roba izgleda svjeze , da bi bila kupljena. Jos ti puste muziku, pa milina, samo kupi.

Ma, svugdje su lopovi i gledaju da ti uvale . Ako imas srecu, dobit ces svjezu robu, a ako ne, dobit ces nesto stariju kamufliranu da izgleda svjeze...mislim da nema pravila....a jesi vidio servis po Becu, narocito po ovim kave kucama kao sto si tu slikom naljepio?? Njega interesuje samo baksis, izvjestacena , a nadmena ljubaznost, foliranje kao da smo u avionu, a on pilot .

Ja sam prosli put isla u Thaliu (knjizara ) u Becu i tamo sam popila kavu...mislim "kavu", he he, e pravio ju ju neki Rus koji slabo vlada njemackim kao i svojim poslom, kad ga vidis kako radi, vec se osjecas kao magarac i pitas se zasto ne kupis kavu u limenci i sutis....na kraju dobijes kavu, kojoj dekoracija izgleda kao da je neko pljunuo odozgo, dobro racun znas, stvarno je kako i pise , nema prevare

Kod nas se najbolje jede !
Kazi zasto me ostavi
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Muški
Ribe
Broj poruka : 1380
Godina : 64
Datum upisa : 05.05.2013

Počalji od Kazi zasto me ostavi taj Čet 12 Okt 2017, 3:21 pm

Koju državu najviše smatraš svojom?
Imaš žensku decu kao i ja, pa te mogu pitati, da li će ti biti sve jedno koje će rase, staleža, veroispovesti, obrazovanja biti njihov partner, kad porastu naravno?
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Čet 12 Okt 2017, 11:36 pm

Dobro pitanje Very Happy Drzavu smatram svojom u kojoj se govori moj maternji jezik , to je valjda priroda stvari, ali priznam da nemam nase drzavljanstvo, za pasosom sam trcala kao blesava, samo da mogu putovat  srecan srecan

Joj, ne znam, nemoj me odmah bacati na muku, jos i o zetu da mislim, a i taj zet ce imat majku, pa jos ako bude neka rospija xaxaxa Neka su zive i zdrave i tvoje i moje ....ja sam tolerantna i mogla bih sve da prihvatim, e sad sto se ne bih bas obradovala, to je nesto sasvim drugo...ali neka izaberu ono sto zele, ali da ne bude.....i sad 10 tacaka sta sve ne  grin zezam se. Apropo, moja curica je do 4 razreda imala najbolju frendicu po imenu Samiah. Znala sam je samo iz price. I jednom kazem joj, daj da vidim tu malu...da vidim kako dijete izgleda....kad ono crnkinja! Dobro. Kaze, ima i stariju sestru. Ok. Ali o maloj sve najbolje. I sad ti mi na roditeljskom, rekoh da vidim mamu od Samiah, posto nam se djeca tako lijepo druze, medj, nema crne zene. Proslo malo, kad javi se mama od Samiah za neku rijec. Pogledam, a ona tipicna Austrijanka, ona ne da je samo zuta, ona je prozirno zuta. Rodjena tu, dobrostojeca po pitanju imovinskog stanja...a poslje sam upoznala i baku , isto zuta kao i cerka, tj. prirodne plavuse , po stavu kakvog imaju, ja bih rekla da bi takva trazila nekog domaceg sa bilo kakvom titulom, kad ono...obala Nila izronila je krokodila.  Eto. Njih dvije zive skupa sa 2 unuke/cerke (obe crnkinje, na oca). A on je u Becu, sklepao tu djecu jednu za drugom, bez ikakvog interesa da zivi sa majkom svoje djece.

Sta da ti kazem, mislim da je sok da dozivimo nesto sto ne bismo voljeli da nas snadje, a isto tako, nije niti kraj svijeta. Samo neka ne bude neki kockar , olos, neka vucibatina....na ostalo....popijes koju tableticu za smirenje i pruzis sirok osmjeh, jer....jeste da smo ih podigli, ali nekim stvarima ne mozes nista, a nije niti fer uskakat u njihove zelje.
Petar bez zemlje
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Muški
Bik
Broj poruka : 1704
Godina : 46
Datum upisa : 11.07.2015

Počalji od Petar bez zemlje taj Pet 13 Okt 2017, 9:58 am

Kako bi provela jedan idealan dan, u kome bi mogla ostaviti sve svoje obveze po strani, nek te se malo požele? Može i sedmica.
Radmila M.
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Vaga
Broj poruka : 4901
Godina : 39
Datum upisa : 11.05.2010

Počalji od Radmila M. taj Pet 13 Okt 2017, 10:13 am

Neću o seksu. U kom vremenu bi volela da se rodiš, mislim na istorijsku epohu?
Koja ti je omiljena istorijska ličnost? Koja ti je životna filozofija najbliža? (hrišćanska, budistička, ateistička, materijalistička...)
Da li si kupoholičarka? (koja žena nije?) Kad kreneš u šoping, da li ti je potrebno društvo i da li te nervira prisustvo muškarca u tom slučaju?
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara taj Pon 16 Okt 2017, 11:38 am

Petre, svako od nas izgleda zasluzuje da pobjegne od nekog svog smeh joooj, kuda.... kako se vremenska doba penju ka gore, ja se u zeljama spustam ka dolje..mislim ka jugu, tako da sam u prodavnici zelja trenutno u Lisabonu

Na prvoj stranici stoji: Svi se mi sastojimo samo od sarenih dronjaka, povezanih medjusobno tako labavo da svaki od njih u svakom trenutku leprsa kako mu drago; zato postoji podjednako mnogo razloga izmedju nas  i nas samih , kao izmedju nas i drugih.
ESEJI, M de Montaigne

Ponocni voz za Lisabon od sjajnog Paskala Mersijera, zbrisat za Lisabon sa istoimenim romanom, to bi bio odmor !

Rado , bas preturam po glavi kad se to moglo dobro zivjeti, meni najbolje pase ovo danas, jer je svijet nikad otvoreniji, mozes kuda hoces i to za par sati leta, tako da...najljepse je ono vrijeme u kom je svako od nas rodjen

Istorijska licnost....?  Od zena Frida Kalo i Koko Sanel, od muskih....ajde car Hadrijan, najvise zbog Hadrijanovih memoara  od Margaret Jursenar. Sjajan opis poetskog karaktera.
Najbliza mi je hriscanska , posto sam se u njoj i rodila, ne mogu ja shvatit te prelaze, sad mi pao na pamet Ricard Gir i onaj nas iz Elektricnog org, odose ljudi u budiste, meni je to smjesno smeh 

Nisam neka zestoka kupoholicarka, onako normalno, naspram psihickog stanja trep trep, ima dana nista mi se ne kupuje i nista mi nema vrijednost, a nekad sam dobro raspolozena i sve mi dobro stoji  Da, iskreno, ne volim da mi muski tu duva za vratom , ili sa frendicom ili sama.
Kazi zasto me ostavi
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Muški
Ribe
Broj poruka : 1380
Godina : 64
Datum upisa : 05.05.2013

Počalji od Kazi zasto me ostavi Juče u 5:43 pm

Kako ti se sviđa kako si ispala kod Kosmosa na kanabetu?

Da li je moguće da neki ljudi pri zavoiđenju imaju i koriste magijske moći?

Koliko mora biti visok ili nizak tvoj partner?

Da kojim slučajom tvoja sestra (ili najbolja prijateljica) koristi tebe da zametne tragove u varanju svog muža kako bi to podnela?

Može li se voleti dvoje istovremeno?

Moja rođaka ima "muža" koji već godinama pravi budalu od nje i naravno i od samog sebe ali ona ga brani kao lavica. Skoro joj je umro otac i on se nije pojavio na sahrani niti naradneih mesec dana. Bio je kod neke druge u drugom gradu. Ona ne želi da veruje u to i stalno ponavlja da sigurno ima jak razlog zašto je morao da ode negde daleko. Šta misliš o takvim ženama?
Digi-Grobar
Legendarna Maska
Legendarna Maska

Muški
Škorpija
Broj poruka : 6641
Godina : 54
Raspoloženje : Anti-rom
Datum upisa : 06.05.2009

Počalji od Digi-Grobar Juče u 6:00 pm

Vidim piše Pula, da nisi možda poznavala nekog od Idijota, Tustu, Sašu...?
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara Juče u 10:45 pm

KZMO,

Djes ba?

A kako ce mi se dopast, nego dobro, sve covjek lijepo upakuje, pa umjesto da ti kaze da si blentav, kaze da si nestalan, to je tako cool, sve me se zdopada, a si cuo onaj dio o ljepoti, he heeee, ja ti ono nista ne bih dirala. grin  Lijepa kao mraz u proljece, kao sesir kog vrabac donijet ce  dzez

Da li je moguce da neki ljudi koriste magijske moci pri zavodjenju? Ne vjerujem...iskreno, ja ne vjerujem u magiju (nisam je nikad vidjela), ali vjerujem da neki vape da budu zavedeni,  a poslje kazu, eh, obrlatila/o me. Ono sto nazivaju magijom...to su neke dobro sakrivene vjestine , magija nema veze sa ljudskim , nego zvuci dobro. Dodje ti zenska , pruzi dlan u kog puhne prasinu, kaze da je zvjezdana, a laze, nakupila malo po policama i ti...kako imas sklop sta zelis da ti se desi, budes zaveden njenom magijom....ma ne mislim na tebe, nego generalno, nemoj molim te bit prozvan, nego u komunikaciji cesto koristim to ti. hej

Ma niti nizak niti visok, sta znam, znas kad trebas nekog mjerit u zraku, a on nije tu , pa mi cas mali, cas veliki tuzan

Joj, desila mi se ta situacija, rekla sam da cu potvrditi, ali sam se svojski potrudila da ne sretnem tog covjeka i u tom sam uspjela, inace sam solidarna, ako je frendica u pitanju, a to obicno nije neka lujka, izasla bih u susret, ali mislim da bas dodje do tog da "moram odgovarat pred sudom", iz straha da ne prouzrokujem katastrofu, nastojala bih okrenut temu na nesto sto ga inace interesuje...ono...kako se pravi morska so i tako mazi

Ma, moze se volit sta hoces istovremeno, ali istinska ljubav je samo ona koja mu/joj pruza mjesto br.1 i tu nema mjesta za guranje. Samo jedno moze biti na tronu i dobro je ili sva sreca, pa je tako. Bezvlasce ne vodi nikud.

Heh, to je bas tesko za objasnit. Stanje uma. Ali , ugrubo, emotivno neinteligentna i nezrela osoba, samo, ne treba joj to prigovarati, pogotovo sto je u braku. Ne treba to niti spominjati. Ima toliko tema , te promasene brakove, to treba strogo preskakat..e pametnije pricat o nekom africkom plemenu nego o necijem ljubavnom tj bracnom zivotu.
klara
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Blizanci

Počalji od klara Juče u 10:47 pm

Digi, tu sam dodzi dodzi, na pravom si mjestu, uskoro se mjenjamo za mjesta  smeh

Nisam nazalost, ja sam se tamo druzila samo sa curama . osmeh

Sponsored content

Počalji od Sponsored content

Sada je Sub 21 Okt 2017, 4:03 pm