Maska

Želite dobru zabavu , druženje, upoznavanje , chat, razmenu mišljenja ....?! Imamo rešenje za Vas....vreme je za bal pod maskama.
REGISTRUJTE SE i odaberite svoju MASKU.

Dobro došli ....!
Maska

druzenje i zabava

Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

Share

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija
Broj poruka : 15462
Godina : 54
Posao/dokolice : Chuvar plaze
Raspoloženje : Cinik
Datum upisa : 23.05.2009

Re: Ajde bacite podatke o rodjenju da vidim kaki ste...

Počalji od capellini taj Čet 17 Dec 2009, 11:15 pm

E pa Bubi, U ask for it !!

Ti si Bik sa podznakom u znaku strelca i mesecom u znaku Vage. Na dalekom istoku bi te smatrali tigricom.
Dakle, nezna si i vesela, volis drustvo i zabave, pratis modne trendove i volis imati prva neki detalj, da to svi znaju. Ljupka si, nastojis da se dopadnes ljudima i uspevas u tome. Ne volis da se nameces, vaspitana si kao da si se rodila sa pristojnoscu. Ako je muskarac nezan prema tebi ako ti poklanja paznju i pokloncice, ako ima bar malo umetnickog stila nece imati problema da te osvoji. Bices dobra majka, pedagog bez premca, uvek ces znati da ispunis zelju svom mezimcu.
Odana si ali i pomalo surevnjiva. S moralom nemas ama bas nikakvih problema, volis romantiku ali i materijalnu sigurnost, pa zbog toga ponekad upadnes u greske. Radoznala si volis putovanja ali znas biti sarkasticna kad ti se neko popne na glavu. Volis da imas svoju teritoriju koju kontrolises ali i da zaviris u tudje posede, tek da vidis razliku. Imas uglavnom skladno telo i zdravlje, izlazis na kraj sa manjim lokalnim problemima. Ostaces na jednom braku ali ne i na jednom detetu. Posle osamostaljivanja dece bavices se drustveno angazovanim radom. U zrelosti ces se osamiti i pisati literaturu i strucne radove !!!!!!!!!!

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav
Broj poruka : 27
Godina : 36
Datum upisa : 17.12.2009

Počalji od JOGURT taj Čet 17 Dec 2009, 11:22 pm

Striček Capellini jel bi htjeli meni molim Vas pogledati, ostavila sam kartu gore. Hvala Vam fife

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Čet 17 Dec 2009, 11:54 pm

Ivanice Lane sa Korane, sad cu te ocrniti zbog onog "stricek" ali posto sam slab na zapadne susjede zaboravicu da si me ti sa skoro 30 godina nazvala stricekom !!

Ti si Lav sa podznakom u Vagi i mjesecom u ribama. U kineskom si bez uvrede majmun !
Polozaj mjeseca u trenutku rodjenja jako je bitan osobito za zene, jer pokriva tu prvu kucu, koja iskazuje osjecanja.
Mjesec u ribama veli da si u ljubavi spora, njezna do bola, krhka i da kanis stvarati sopstvenu sliku o izabraniku svog srca, bez obzira tko je on u biti ??! Tvoj dom je ukusno namjesten, sa pregrst preljepih detalja i egzoticniih figurica. Predajes se djeci i njihova zelja je za tebe zapovjest. Obozavas da lezis i sanjaris o sreci koja ce nenadano doci.
Volis stititi slabije, sujeta te hronicno ne pusta iz zagrljaja. Pravedna si, neodlucna i pravis gafove zbog lose opskrbe koncetracije.
Bistra si i neodlucna, ponekad zivahna ponekad u depri. Onaj frajer koji ti samo ubjedljivo obeca putovanje na neki daleki otok bice tvoj princ, makar imao cetiri para kozijih usiju. Imaces dom pored vode, mobilnog muza koji ce stalno biti negdje vani i djecu cijeli zivot uz sebe, dapache kada budu zreli ljudi biti ce jako vezani uz tebe !!!!!!!!!

Lana
Maska
Maska

Ženski
Broj poruka : 23102
Datum upisa : 04.05.2009

Počalji od Lana taj Pet 18 Dec 2009, 12:04 am

Dodala bih, kako ujka Vanja nije sve video, da si osoba koju je tesko ne primetiti, imaces jako puno veza, usudila bih se reci i ljubavnika. Misli ti znaju biti prilicno teske. Posao u nekoj ustanovi zatvorenog tipa. Vrlo moguce, da ce ti prvo dete biti cerka ili ces biti prilicno boleciva prema njemu.

Ne znam bas dobro da gledam u horoskop, ali prilicno dobro vidim ...uzmi ovo gore opisano sa rezervom :00900890:

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 12:11 am

To koleginice, pomozi kolegi kad je u stupici, samo uvij to malo njeznije, rastjeraces goste !!

:az665:

Ziksi
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Jarac
Broj poruka : 3975
Godina : 39

Počalji od Ziksi taj Pet 18 Dec 2009, 12:16 am

E pa ajde kad ste se vec latili posla da vidim i ja kak'a sam...e pa druze vidji 'vako...19.01.1977. u 10:35 naravno Pristina...

Lana
Maska
Maska

Ženski
Broj poruka : 23102

Počalji od Lana taj Pet 18 Dec 2009, 12:20 am

capellini ::To koleginice, pomozi kolegi kad je u stupici, samo uvij to malo njeznije, rastjeraces goste !!

:az665:

Ujka Vanja, mnogo si opsiran...ljudi vole, konkretno :az665:

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav

Počalji od JOGURT taj Pet 18 Dec 2009, 12:24 am

Hvala Lana i hvala Capelliniju. Sorry za ono striček, trebala je biti zajebancija Smile. Nego ovo za frajere šta je napisala Lana, pa kud baš ja s puno frajera uvijk se zakačim za jednog i to onda traje, jedino da ne popizdim u kasnijim godinama hahaha
Ustanova zatvorenog tipa šta se pod tim podrazumijeva?

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 12:26 am

ZLIKSI ti si zena zmaj u istocnjackom izucavanju zvezda. u Jevrejsko Evropskom si Jarac (saucesce)
sa podznakom u Ovnu i mesecom u Jarcu ! Ovu zaj. kombinaciju cu morati sutra da obradim jer sam danas
istrosio moje vijuge za proricanje, vidi sa koleginicom mozda ona ima svezine ?!
Sutra obecavam !!

:/99a:

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 12:31 am

JOGURT ::Hvala Lana i hvala Capelliniju. Sorry za ono striček, trebala je biti zajebancija Smile. Nego ovo za frajere šta je napisala Lana, pa kud baš ja s puno frajera uvijk se zakačim za jednog i to onda traje, jedino da ne popizdim u kasnijim godinama hahaha
Ustanova zatvorenog tipa šta se pod tim podrazumijeva?

Jogi posto smo Lana i ja ocigledno u koliziji moraces da se odlucis kome vjerovati. Ja se ne slazem za tu ustanovu (Zatvor, dusevna bolnica, vojarna...) i sa tim urnebesnim mijenjanjem frajera. Po meni ti cak i previse ostajes sa jednim, od koga je trebalo odavno dici ruke !!
Znam da je zezanje ono za stricek samo ti raspali !!

Ziksi
Raskosna Maska
Raskosna Maska

Ženski
Jarac
Broj poruka : 3975
Godina : 39

Počalji od Ziksi taj Pet 18 Dec 2009, 12:37 am

capellini :: u Jevrejsko Evropskom si Jarac (saucesce) :/99a:
Vidim da si se ispucao...nista cekam onda nastavak ...da vidim zasto primam saucesce.... :/99a:

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 12:46 am

Ma salio sam se za saucesce (u istom smo sosu oko jarceva) !
Hocu da ti uoblicim pricu, a ne da skarabudzim, ipak si ti legenda foruma od prosle zime !

vino

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav

Počalji od JOGURT taj Pet 18 Dec 2009, 12:50 am

Capellinni s ovim svim šta si rekao vjerujem da si u pravu, jer evo konkretno u vezi sam osam godina i zbilja sam ju tebala prije prekinut al ono kao dobar mi je pa neću i tak se odužilo a znala sam i prije da nije to to, sad je to pred raspadom al svejedno je teško prekinut.
U bolnici, zatvoru,... isto sumnjam da ću raditi s obzirom na struku al nikad ne znaš.
Nego jel mi stoji kakav dobar frajer u skoroj budućnosti, baš bi se nekak udala srce ?

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 12:57 am

Koliko je dobar to je relativno ali pokreni se malo i moraces da biras izmedju dva.
Sto se udaje tice mislim da je tvoja ANO DOMINNI 2012. i sasvim je to dovoljno za sve postic'
Iza Bozica stizu novi momenti, nova poznnstva, samo lagano, nema razloga za nervozu !!!!!!!

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav

Počalji od JOGURT taj Pet 18 Dec 2009, 1:01 am

Znači opet neki idiot haha, pa jebemu miša zbilja nemam sreće

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav

Počalji od JOGURT taj Pet 18 Dec 2009, 1:07 am

Hvala ti još jednom i laku noć ti želim!

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Pet 18 Dec 2009, 1:12 am

JOGURT ::Znači opet neki idiot haha, pa jebemu miša zbilja nemam sreće

Nemoj misa nego nesto iz Slavonije ! I nije idiot, ides sve od dobrog ka boljem, na ljeto je BINGO !!

bojana_bubi
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Bik
Broj poruka : 6
Godina : 30

Počalji od bojana_bubi taj Pet 18 Dec 2009, 11:31 am

Capellini,hvala puno....jedina stvar je sto ja koliko znam nisam strelac u podznaku nego skorpija,ali opis moje licnosti je totalno pogodjena.... da li mogu nesto konkretnije da znam vezano za narednih par godina? :432164: vino

JOGURT
Nova Maska
Nova Maska

Ženski
Lav

Počalji od JOGURT taj Pet 18 Dec 2009, 12:12 pm

capellini ::

Nemoj misa nego nesto iz Slavonije ! I nije idiot, ides sve od dobrog ka boljem, na ljeto je BINGO !!

Svaka čast Capellini, jedva čekam ljeto lol. Ak ti se da kad imaš vremena reci mi još ak šta vidiš u karti. Pozdrav! vino

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Sub 19 Dec 2009, 12:17 am

JOGURT ::
capellini ::

Svaka čast Capellini, jedva čekam ljeto lol. Ak ti se da kad imaš vremena reci mi još ak šta vidiš u karti. Pozdrav! vino

Iskreno Ivancihce, ovaj Yogy, ja iz karte samo osnovne crte uzmem, ostalo po intuiciji, znaci ne garantiram nista, sve je zabava
ali cesto pogadjam jer me je zivot naucio dosta toga ! Ako smijem biti drsko direktan, mislim da trebas ljeto 2010. provesti u Istri i to ne samo na obali, oa on ce svakako biti istocno lociran od Korane (po mjestu rodjenja) Zivjecete u velikom gradu !
Ali prije toga mozda se i za ove blagdane fino provedes ! Pokreni malo chasno mjesto gde se ledja zavrsavaju, to sto tyrazis nece doci samo u tvoje plahte...

Krupnooka
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Ženski
Ribe
Broj poruka : 1123
Godina : 38
Posao/dokolice : Dzabalebaros
Raspoloženje : Smeh, kez i osmeh..:P
Datum upisa : 01.12.2009

Počalji od Krupnooka taj Sub 19 Dec 2009, 12:30 am

Beograd 16.03.1978 u 15.30h Kakva sam ja? :008798:

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Sub 19 Dec 2009, 12:38 am

bojana_bubi ::Capellini,hvala puno....jedina stvar je sto ja koliko znam nisam strelac u podznaku nego skorpija,ali opis moje licnosti je totalno pogodjena.... da li mogu nesto konkretnije da znam vezano za narednih par godina? :432164: vino

Bubi oprosti, zatrpan sam bi pa sam napravio omasku u pisanju, znaci sve ostaje isto osim sto sam pogresno upisao podznak, a sad cu ti potanko opisati kako se izracunava da znas i sama da je sada sve cisto !

U tabeli koeficijent za 22. 04. je 13,58. Za godista kasnije od 81. godine rodjenja od vremena rodjenja 19, 20 se oduzima dva sata
(za one ranije 1 sat) Za destinaciju Beograd udaljenost od grinica se meri kao 1,22. To se sve sabere 13, 58 + 17, 20 + 1, 22 i dobija se broj 31, 90, posto je upitanju vreme (1 sat je 60 minuta) to je 32, 30. Sve sto predje 24 sata mora se oduzeti od te cifre 24, znaci 32, 30 - 24,00, sto daje broj 8, 30. U tabeli od 06, 01 do 8, 40 je VAGA, dakle mecec ti je u pri rodjenju bio u Vagi

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Sub 19 Dec 2009, 12:48 am

Krupne oci ce sacekati samo malo (15 min.) pa cemo da vidimo sta one govore sa zvezdama !

Za bubi ! Nista nije izvesno, procesi su ubrzani i niko ne moze sa sigurnoscu tvrditi sta ce biti sutra. Za tebe samo mogu reci da si ponekad neodlucna "da li da ustanes ili da odustanes" ali tvoja staza uspeha se nece prekinuti, cak ce ici uzlaznom linijom. U ljubavi ces morati da biras, sto je slatko ali nije lako. Bice i povredjenih sujeta ali samo napred nikada ne mozes sve zadovoljiti...
Putovaces uskoro i doziveti avanturu, na poslovnom planu takodje napredak, ovo su tvoje godine, ne gledaj ih kako prolaze nego ih hvataj za revere !!!

capellini
Savrsena Maska
Savrsena Maska

Muški
Vodolija

Počalji od capellini taj Sub 19 Dec 2009, 1:12 am

Jasna pomazi, ja cu jos ovu gospodjicu a ti se vrati svom zanatu !!!!!!!!!!!

Gospodjice gospodjo Krupnooka vi ste naravno u znaku ribe, sa podznakom u znaku device i mesecom u znaku Blizanaca !
Za zene jako vazna prva (emotivna ) kuca, odnosno polozaj meseca pri rodjenju, je u znaku blizanaca, sto govori o osobi sa svestranim interesovanjima, veoma inteligentnoj, koja ponekad skriva svoju zenstvenost i ranjivost. Osvaja besomucno musku populaciju, baca ih na kolena ali joj se desi da se i sama spotakne !! Kod dece razvija samostalnost i kreativnost, nikako ne voli da budu mamine maze. Ume da u danu promeni sva 4 godisnja doba raspolozenja, od urnebesnog smeha do suza i natrag. Voli da putuje i prepusti se avanturi da bi iznova potvrdila svoju zavodnicku umesnost. Uredna je, fizicki skladna i zeli uvek da bude ispred svih, pa cesto menja svoj izgled, frizuru, odevanje... U istocnoj varijanti horoskopa je KONJ, koji simbolizuje spoljnu i unutrasnju lepotu, sklad, osecajnost i preko granica racionalnog i zelju za nesputanim trcanjem po prerijama. Gos. Krupnokoka ponekad napravi fatalnu gresku zbog ishitrernosti ali se izvuce na kraju na svoj sarm. U poslu je britka sablja kad hoce, kad je u depresiji otaljava ga. Radikalno ce promeniti mesto boravka, ako to vec nije cinila, brak ce joj upadati u ozbiljne krize ali ce decu izvesti na pravi put. Za njih postoji mogucnost zivota u inostranstvu !!

Krupnooka
Prefinjena Maska
Prefinjena Maska

Ženski
Ribe
Broj poruka : 1123
Godina : 38
Posao/dokolice : Dzabalebaros
Raspoloženje : Smeh, kez i osmeh..:P
Datum upisa : 01.12.2009

Počalji od Krupnooka taj Sub 19 Dec 2009, 1:19 am

zahvaljujem.. :432164:
Napisano kao da sam ti ispricala sve o sebi:)), jedino sam nasla zamerku sto sam verovala da je moj podznak u znaku lava..Tu sam malo zbunjena i tek sad ne znam sta sam ja u podznaku? :008790:

Sponsored content

Počalji od Sponsored content Danas u 3:04 am

Sada je Čet 08 Dec 2016, 3:04 am